стрічка

Ворог з різних напрямків перекидає резерви, намагаючись підтримати штурмові дії у Вовчанську, – Сирський

23 Травня 2024, 15:19
Сирський продовжує свою роботу в частинах Східного фронту 1513
Сирський продовжує свою роботу в частинах Східного фронту

У Харківській області армія РФ після незначних успіхів у ході наступальних дій повністю завʼязла у вуличних боях за Вовчанськ.

Про це повідомляє Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський.

Він зазначив, що продовжує свою роботу в частинах Східного фронту. 

«Після перших незначних успіхів в ході наступальних боїв на Харківщині противник повністю завʼяз у вуличних боях за Вовчанськ та поніс дуже високі втрати в особовому складі штурмових підрозділів. Наразі ворог з різних напрямків перекидає резерви, намагаючись підтримати активні штурмові дії, але безуспішно» – написав Сирський.

Головнокомандувач додав, щов районі Липців ворог також поніс істотні втрати, перейшов до активної оборони, проводить мінування та вогневе ураження позицій наших військ.

За словами генерал-полковника, на Купʼянському напрямку продовжуються бої у лісовому масиві на північ від міста. Складна ситуація в районі Кислівки, де ворог намагається прорвати нашу оборону та вийти до річки Оскіл.

«Інтенсивні бойові дії тривають в районі Іванівського та на підступах до Часового Яру. Ворог намагається будь-якою ціною зачепитися за місто, використовує новітні Т-90М, БМП-3, БМД-4, які, як правило, знищуються нашими протитанковими засобами та FPV дронами ще в ході висування», – повідомив Сирський.

Як йдеться у дописі, найбільш інтенсивні та жорсткі бої тривають на Покровському та Курахівському напрямках. Ворог намагається прорвати оборону наших військ на вузькій ділянці фронту між населеними пунктами Старомихайлівка–Бердичі шляхом наступальних та штурмовим дій найбільш підготовлених підрозділів.

Наступальні дії відбуваються як з використанням бронетехніки, так і в пішому порядку, нерідко – на мотоциклах та багі.

На інших напрямках також неспокійно, але кількість та інтенсивність бойових дій значно менше.
«Ключова мета моєї роботи – вивчення обстановки на місці, вирішення проблемних питань, забезпечення додатковою кількістю боєприпасів, дронів, РЕБ та інших МТЗ, посилення резервами, тощо. Хочу відмітити ефективну роботу більшості командирів та штабів по організації бойових дій, вогневому ураженню противника, підтриманню взаємодії з сусідніми частинами. Звісно, що є проблеми, які потребують швидких та кардинальних рішень» – зазначив Головнокомандувач.

Як завжди він відзначив кращих та вручив нагороди нашим воїнам – солдатам, сержантам та молодшим офіцерам, які хоробро захищають наші позиції і виконують основну бойову роботу.

Коментар
23/06/2024 Субота
22.06.2024