стрічка

По всій території України будуть діяти графіки відключень електрики 23 травня

22 Травня 2024, 19:17
По всій території України будуть діяти графіки відключень електрики 23 травня 1542
По всій території України будуть діяти графіки відключень електрики 23 травня

Графіки погодинних відключень електрики 23 травня будуть діяти для промислових та побутових споживачів на всій території України з 00:00 до 24:00. 

Енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, не обмежується. Про це повідомили на сторінці НЕК «Укренерго» у фейсбук.

Причина подовження терміну дії обмежень – прогнозована щільна хмарність у більшості регіонів України, через яку сонячні електростанції будуть змушені знизити виробництво електроенергії. Відповідно, в енергосистемі збільшиться обсяг дефіциту.

Відключення можуть бути застосовані при перевищенні визначених лімітів обсягів споживання, які Диспетчерський центр «Укренерго» щовечора доводить до кожного обленерго. Інформацію, коли саме будуть застосовані відключення у вашому регіоні, можна дізнатись у кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах.

Нагадаємо, головна причина застосування заходів обмеження – наслідки ракетних ударів ворога по українських електростанціях. З 22 березня по 8 травня росіяни п’ять разів цілеспрямовано атакували всі великі теплові та гідроелектростанції. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку атак.

Коментар
19/06/2024 Вівторок
18.06.2024