стрічка

Агенція оборонних закупівель придбала безпілотники на понад мільярд гривень

21 Травня 2024, 15:04
Агенція оборонних закупівель заключила нові контракти на закупівля «мавіків» 231
Агенція оборонних закупівель заключила нові контракти на закупівля «мавіків»

Агенція оборонних закупівель Міністерства оборони уклала нові контракти на закупівлю 4200 квадрокоптерів DJI Mavic 3E з додатковою комплектацією.

За повідомленням Міністерства оборони, разом із попередніми закупівлями загальна кількість законтрактованих Агенцією безпілотних авіаційних комплексів DJI Mavic уже становить 8200 комплектів (7200 DJI Mavic 3E та 1000 DJI Mavic 3T). 

 Загальна сума укладених контрактів – 1,1 мільярда гривень.

 «У сучасній війні дрони стали незамінним елементом боротьби. Вони посилюють нашу обороноздатність, підвищуючи ефективність військових операцій. Тому закупівлі безпілотників – одне з головних завдань Міноборони. Наші військові мають бути забезпечені вчасно всім необхідним, щоб мати здатність реагувати на будь-які загрози з боку ворога», – зазначив заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков.

 За результатами аукціонів на Prozorro, середня ціна на один БпАК склала:

 

  • DJI Mavic 3E з трьома додатковими акумуляторами та зарядним пристроєм – 126,3 тисячі гривень;
  • DJI Mavic 3T з трьома додатковими акумуляторами та зарядним пристроєм – 194,2 тисячі гривень.

«Лише на цих закупівлях нам удалося заощадити понад 65 млн грн від очікуваної вартості. І це за умов, що ми працюємо за принципом післяплати, щоб максимально убезпечити постачання. Для нас це можливість закупити для військових іще більше дронів, які мають критично важливе значення на фронті», – зауважила директорка Агенції оборонних закупівель Марина Безрукова.

Крім того, станом на 20 травня уже пройшли успішні аукціони Агенції оборонних закупівель на додаткові 4000 БПаК DJI Mavic 3E та 1500 DJI Mavic 3T. Контракти очікують на підписання.

Читайте ексклюзиви Район.in.ua у нашому каналі WhatsApp

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024