стрічка

На Волині викрили підпільне виробництво алкогольних напоїв

20 Травня 2024, 21:00
На Волині викрили підпільне виробництво алкогольних напоїв 345
На Волині викрили підпільне виробництво алкогольних напоїв

Ділки організували на Волині виготовлення та збут лікеро-горілчаних виробів відомих світових брендів. Для цього вони обладнали роботу цілого виробництва

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

Алкогольні напої реалізовувалися на території України через мережу інтернет.

Правоохоронці провели обшук у складських та виробничих приміщеннях, де зберігалось обладнання для виготовлення алкогольної продукції, готова продукція та сировина. Вилучили понад 2000 коробок готової продукції відомих світових брендів, устаткування, десять тонн готової продукції, що була у ємностях та готова до розливу; 12 тонн спирту, пакувальну продукцію та ємності для розливу.

Далі на території цієї ж області правоохоронці виявили ще одне виробництво. Під час обшуку вилучено 6000 штук готової продукції відомих світових брендів, упакованої в тару «Bag-in-Box», а також 5,5 тонн спирту та 1 тонну рідини для розливу.

На вилучене майно наклали арешт. Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру особам, причетним до вчинення кримінальних правопорушень за фактом незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів (ст. 204 КК України).

Коментар
19/06/2024 Вівторок
18.06.2024