стрічка

За державну зраду до 15 років засудили працівницю «міністерства ДНР»

20 Травня 2024, 12:09
Зрадниця охоче співпрацювала з ворогом в окупованій Волновасі 344
Зрадниця охоче співпрацювала з ворогом в окупованій Волновасі

За підтримання публічного обвинувачення волинськими прокурорами суд визнав 44-річну жительку міста Волноваха Донецької області винуватою у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Про це йдеться на офіційному телеграм-каналі Волинської обласної прокуратури.

Їй призначили покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з позбавленням на три роки права обіймати посади у правоохоронних органах і посади, пов'язані з виконанням функцій представника влади,  а також із конфіскацією майна.

Окрім того, засуджену позбавили спеціального звання «підполковник служби цивільного захисту».

За даними слідства, після окупації Волновахи російськими військами начальниця відділу цивільного захисту Волноваського районного управління ГУ ДСНС України у Донецькій області, підтримуючи проросійські ідеї, перейшла на бік ворога, зрадила Присязі особового складу органів і підрозділів цивільного захисту України та погодилася обійняти посаду старшого інспектора в «государственном бюджетном учреждении «Пожарно-спасательный отряд г. Волноваха МЧС ДНР».

Працюючи у псевдооргані, вона надавала окупантам допомогу у веденні підривної діяльності проти України та просувала ідеї проросійської спрямованості.

Окрім того, для подальшого встановлення у Волноваському районі Донецької області окупаційної влади, штучного створення у мешканців хибних уявлень про добрі наміри окупаційних військ і незворотного та стабільного існування на території влади Росії та ідей «русского міра», «інспекторка» брала участь в агітаційних заходах і святкуваннях з нагоди російських свят.

 Спеціальне досудове розслідування здійснювало територіальне управління Державного бюро розслідувань (ДБР) у Львові.

Зрадниця обіймала посаду в окупантському «пожарно-спасательном отряде»
Зрадниця обіймала посаду в окупантському «пожарно-спасательном отряде»

Читайте ексклюзиви Район.in.ua у нашому каналі WhatsApp

Коментар
25/06/2024 Понеділок
24.06.2024