На Волині 18 травня не буде погодинного відключення електрики

#   1345

На Волині 18 травня графіки погодинного відключення застосовуватись не будуть.

Про це інформують на сторінці ПрАТ «Волиньобленерго» у фейсбук.

НЕК «Укренерго» не встановлено ліміт споживання електричної енергії на території Волинської області з 00:00 год суботи.

Нагадаємо, на всій території України 18 травня будуть діяти обмеження електрики для промислових споживачів.

Останні новини

Всі

13 червня 2026

Переглянути все