стрічка

Укренерго повідомляє про контрольовані аварійні відключення промислових і побутових споживачів електрики

15 Травня 2024, 20:58
Повідомляють про аварійні відключення електрики 1197
Повідомляють про аварійні відключення електрики

Державний оператор енергетичної системи «Укренерго» запровадив контрольовані аварійні відключення для промислових і побутових споживачів в усіх регіонах України.

Аварійні відключення здійснюватимуть 15 травня з 19.25 до 22.00, ідеться на фейсбук-сторінці «Укренерго».

З 00:00 та впродовж доби 16 травня по всій Україні для побутових та промислових споживачів будуть діяти планові обмеження – графіки погодинних відключень (ГПВ). Це допоможе зробити контрольовані відключення передбачуванішими для споживачів, а роботу енергосистеми безпечнішою. Диспетчерський центр «Укренерго» вже довів до обленерго ліміти споживання для кожного регіону.
Отримати інформацію про те, як саме будуть діяти обмеження споживання у вашому регіоні, можна буде в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах.
Причина обмежень – збільшення споживання електроенергії під час похолодання. Потужностей українських електростанцій недостатньо через наслідки п’яти ракетно-дронових атак, здійснених Росією по українській енергосистемі з 22 березня.

Обсяг обмежень розподілений рівномірно між усіма регіонами. Енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури не обмежують.

Укренерго повідомляє про планові й аварійні вимкнення
Укренерго повідомляє про планові й аварійні вимкнення

Коментар
29/05/2024 Середа
29.05.2024