стрічка

Противник активно атакує на декількох напрямках, – Сирський про загострення ситуації на фронті

12 Травня 2024, 13:04
Сирський 301
Сирський

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський розповів про жорсткі бої та спроби російських окупантів прорвати нашу оборону.

Згідно з його повідомленням, ситуація на фронті залишається загостреною.

Противник активно атакує українські підрозділи на декількох напрямках з метою просування вглиб території України.

За словами Сирського, підрозділи Сил оборони України ведуть жорсткі оборонні бої, спроби російських окупантів прорвати українську оборону зупинені. Працює українська розвідка, артилерія, підрозділи безпілотних систем.

«Ми знаємо плани ворога і гнучко реагуємо на всі його дії. Для підсилення оборони вживаються всі необхідні заходи та оперативно приймаються рішення, в тому числі кадрові», – зазначає Олександр Сирський.

За його словами, цього тижня ситуація на Харківщині суттєво загострилась. На даний час там тривають бої у прикордонних районах вздовж державного кордону з російською федерацією.

«Обстановка складна, але Сили оборони України роблять все, щоб утримати оборонні рубежі та позиції, завдають ворогу ураження», – зазначив генерал-полковник.

На Куп’янському, Сіверському, Лиманському, Покровському напрямках тривають гарячі бої, ситуація дуже динамічно змінюється.

«В одних районах противник має частковий успіх, в інших – Сили оборони витісняють противника та покращують своє тактичне положення», – зазначив Олександр Сирський.

На Краматорському напрямку противник не полишає спроб оволодіти містом Часів Яр, продовжує наступальні дії східніше міста. Безуспішно намагається відновити втрачене положення в районі Кліщіївки.

«Попри складну ситуацію на фронті проводиться ротація підрозділів для відпочинку військовослужбовців та відновлення боєздатності бригад», – наголосив Головнокомандувач ЗСУ.

Коментар
23/06/2024 Субота
22.06.2024