стрічка

Уряд виділив ще понад вісім мільярдів гривень на будівництво фортифікацій

23 Квітня 2024, 18:37
«Зуби дракона» 270
«Зуби дракона»

Ще понад вісім мільярдів гривень на будівництво фортифікаційних споруд виділяє уряд України шляхом перерозподілу видатків державного бюджету.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Наше завдання – створити надійний оборонний вал, що захистить наших воїнів та дасть більше переваги нашій армії на полі бою», – наголосив очільник уряду.

Як зауважив прем’єр-міністр, від початку 2024 року на зміцнення оборонних рубежів уряд спрямував майже 38 мільярдів гривень.

Денис Шмигаль підкреслив, що всі додаткові ресурси держава буде також направляти на обороноздатність держави. Зокрема, минулий тиждень урядова делегація провела важливі зустрічі в Сполучених Штатах із представниками американської адміністрації, конгресменами та сенаторами від обох партій, керівниками міжнародних фінансових інституцій.

«Маємо важливі результати. Палата представників Конгресу схвалила законопроект про допомогу Україні. Майже 61 млрд доларів, з яких 49,9 мільярда – це видатки на оборону. Отримали запевнення про те, що проєкт закону швидко пройде через Сенат, буде підписаний і набуде чинності», – відзначив очільник уряду.

Коментар
30/05/2024 Середа
29.05.2024