стрічка

Бригадний генерал Геннадій Шаповалов – новий командувач військ оперативного командування «Південь»

16 Квітня 2024, 21:13
Олександр Павлюк представив особовому складу нового командувача ОК «Південь» 1301
Олександр Павлюк представив особовому складу нового командувача ОК «Південь»

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Павлюк представив особовому складу оперативного командування «Південь» новопризначеного командира.

Ним став бригадний генерал Геннадій Шаповалов, ідеться на сторінці ОК «Південь» у фейсбук.

Геннадій Шаповалов народився у 1978 році у Кіровоградській області. У 2000 році з відзнакою закінчив Інститут танкових військ при Харківському державному політехнічному університеті, а в 2012, теж із відзнакою — Командно-штабний інститут застосування військ (сил) Національного університету оборони України.

Новопризначения командувач ОК «Південь»
Новопризначения командувач ОК «Південь»

Пройшовши всі сходинки військової кар’єри від командира танкового взводу до командира окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, у березні 2022 року отримав звання бригадного генерала.

За плечима бойового офіцера Національний університет «Острозька академія» за спеціальністю «Міжнародні відносини, громадські комунікації та регіональні студії». Також він закінчив Військовий коледж Армії США, де готують старший офіцерський склад американських Сухопутних військ. Такий рівень освіти і широта поглядів характеризують сучасних командирів Збройних Сил України як потужний інтелектуальний потенціал армії, з опорою на міжнародний досвід.

Геннадій Шаповалов замінив на посаді генерал-майора Андрія Ковальчука.

«Із великою вдячністю за потужну роботу Андрія Трохимовича я прийняв посаду командувача оперативного командування «Південь». Завдання, що стоять перед нами, вимагають залучення сил, досвіду, креативу і наснаги, але я впевнений у нашій здатності до плідної праці та у досягненні поставлених цілей. Спільною працею злагодженої команди ми зможемо досягти великих результатів!» — наголосив бригадний генерал Геннадій Шаповалов.

Генерал-лейтенант Олександр Павлюк подякував генерал-майору Андрію Ковальчуку, підкреслив досягнення особового складу оперативного командування «Південь» та привітав Андрія Трохимовича з призначенням на посаду начальника Військової академії (м. Одеса).

Нагадаємо, новим командувачем Оперативного командування «Захід» став бригадний генерал Володимир Шведюк.

Читайте ексклюзиви Район.in.ua у нашому каналі WhatsApp

Коментар
29/05/2024 Середа
29.05.2024