стрічка

Державний оператор тилу уклав договори на постачання хліба та хлібобулочних виробів для війська

16 Квітня 2024, 16:43
Фото ілюстративне 1366
Фото ілюстративне

Державний оператор тилу (DOT) уклав договори на постачання хліба та хлібобулочних виробів для Збройних сил України. Законтрактовані компанії – це українські виробники, які давно на ринку та, зокрема, постачають свою продукцію у великі торговельні мережі.   

Як повідомляють на сайті DOT, в аукціонах узяв участь 21 постачальник. У результаті було укладено договори на суму 458 мільйонів гривень із вісьмома виробниками:  

  • ТОВ «Золотий коровай» (Торгова марка (ТМ) «Хліб Житомира»),  
  • ТДВ «Запорізький хлібозавод №3» (ТМ «Хлібодар»),  
  • ТОВ «Батьківський хліб» (ТМ «Світ хліба»),  
  • ТОВ «Чернівецький хлібокомбінат» (ТМ «Перший хліб»),  
  • ТОВ «Черкасихліб» (ТМ «Формула смаку»),  
  • ПрАТ «Концерн Хлібпром» (ТМ «Вінницяхліб», Bandinelli, TM 2go, GRILL&BAKERY, «Люблянна», «Джуні», «Agrola»),  
  • ПрАТ «Теремно Хліб» (ТМ «Теремно Хліб»),  
  • ТДВ «Запорізький хлібозавод №5» (ТМ «Хлібодар»). 

Хліб та хлібобулочні вироби – одна з категорій, яку будуть закуповувати для військовослужбовців окремо від каталогу продуктів харчування. Такий підхід допоможе вирішити одразу дві проблеми: якість продукції та керованість системи в цілому.  

«Знаємо, що є нарікання від військовослужбовців на якість хлібу та хлібобулочних виробів. Намагаємось вирішити цю проблему. Як один із кроків – закупили цю категорію окремо від каталогу. Тобто зараз хліб, як і вода, не будуть постачатися ЗСУ в межах комплектів. Це дасть нам змогу, по-перше, чітко розуміти, що товар постачатиметься тими компаніями, які відповідають кваліфікаційним критеріям, а їхній товар – вимогам по якості. По-друге, що продукт свіжий, адже ми будемо бачити, коли надійшла заявка та в які строки постачальників здійснив відвантаження», – зазначила Вікторія Виноградова, директорка з управління закупівлями DOT.  

Постачання від законтрактованих компаній розпочнуть із кінця квітня. Його здійснюватимуть за моделлю виробник – військова частина. 

Нагадаємо, Державний оператор тилу уклав договори на постачання для ЗСУ бутильованої води та літньої форми. Перші поставки харчування вже відправили військовим частинам.

Читайте ексклюзиви Район.in.ua у нашому каналі WhatsApp

Коментар
29/05/2024 Середа
29.05.2024