стрічка

Прикордонники Волинського загону взяли у полон трьох окупантів

13 Квітня 2024, 15:14
Прикордонники Волинського загону взяли у полон трьох окупантів 1188
Прикордонники Волинського загону взяли у полон трьох окупантів

На одному з найгарячіших напрямків бойових дій, в районі Новомихайлівки, росіяни здійснили штурм українських позицій. Оборону там тримають прикордонники Волинського загону разом з десантниками, яким вдалося відбити атаку та взяти трьох полонених.

Про це повідомили у ДПСУ.

Понад два десятки окупантів того дня кинули виклик ЗСУ. Росіяни під прикриттям щільного вогню з артилерії та мінометів спробували штурмувати українські позиції. Попри значну перевагу в живій силі противника, під постійними вибухами ворожих снарядів, прикордонники та десантники не дали противнику прорвати оборону і знищили чимало російських окупантів. 

«Після того, як вщухли вибухи та автоматні черги, наших бійців на позиціях змінили їхні побратими. Згодом прикордонники помітили наближення до них трьох осіб, як з'ясувалося – російських військових. Їх одразу ж обеззброїли та взяли у полон», – розповіли у ДПСУ.

Усі затримані виявилися військовослужбовцями 10-го танкового полку: стрілець та двоє рядових підрозділу військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту, які мали прикрити димовою завісою штурмову бронегрупу.

«В очах полонених виднівся страх та відчай. Українські ж захисники одразу пояснили загарбникам, що свою країну потрібно любити у себе вдома. А вони обрали шлях війни та крові, тож тепер їхні життя це лишень одиниця, яка допоможе повернути наших бійців», – зазначили прикордонники.

Коментар
30/05/2024 Середа
29.05.2024