стрічка

Міненерго повідомляє результати нічної атаки Росії та стан енергосистеми після удару

11 Квітня 2024, 12:02
Стан енергосистеми України після ворожих ударів 1243
Стан енергосистеми України після ворожих ударів

Ворог атакував дронами та ракетами об’єкти енергетичної інфраструктури у Харківській, Запорізькій, Львівській, Київській, а також Одеській областях. 

Про наслідки ударів по об'єктах енергетичної інфраструктури повідомляє Міністерство енергетики України.

На Одещині та у Запорізькій області на високовольтних підстанціях унаслідок атаки пошкоджено обладнання. 

У Львівській, Харківській, Київській областях під час повітряної тривоги відключалося обладнання на об’єктах генерації електроенергії. 

Окрім цього, на Львівщині ворог атакував об’єкт газової інфраструктури. Обійшлося без постраждалих.

Протягом минулої доби через мережеві обмеження на лініях оператора системи передачі застосовували графіки відключень у Харківській області. Обмеження застосовують і 11 квітня.  

Удень 10 квітня через сонячну погоду та відповідно активний виробіток електроенергії сонячними електростанціями оператор системи передачі обмежував виробництво електроенергії з відновлюваних джерел. Також надлишки електроенергії постачали до Польщі. Увечері протягом години залучали електроенергію з Польщі. Наразі енергосистема України працює стабільно. 

Минулої доби відімкнення зазнала високовольтна лінія на Миколаївщині. Знеструмлювали абонентів у Миколаївській та Херсонській областях. Усіх заживили. 

На Запорізькій атомній електростанції рівень води у ставку-охолоджувачі становить 15,49 метірв. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.

Читайте ексклюзиви Район.in.ua у нашому каналі WhatsApp

Коментар
13/06/2024 Четвер
13.06.2024