стрічка

«Я змушений приймати кадрові рішення», – Сирський про ситуацію у деяких бригадах

02 Березня 2024, 16:15
«Я змушений приймати кадрові рішення», – Сирський про ситуацію у деяких бригадах 295
«Я змушений приймати кадрові рішення», – Сирський про ситуацію у деяких бригадах

Сирський незадоволений командирами деяких бригад та заявив про кадрові зміни.

Про це Головнокомандувач ЗСУ повідомив у своєму телеграм-каналі.

За його словами, протягом трьох днів на східному фронті йому стало зрозуміло, чому у разі однакових показників укомплектування особовим складом, озброєнням та військовою технікою одним бригадам вдається стримувати ворожі атаки та тримати позиції, а іншим – ні. 

«Насамперед це залежить від командира бригади, рівня його підготовки, досвіду, спроможності приймати адекватні та виважені рішення і розуміння всієї повноти відповідальності за виконання поставлених завдань та за життя і здоровʼя своїх підлеглих. Безумовно, велике значення відіграє рівень підготовки та злагодженості штабу бригади, через який командир здійснює свої повноваження», – написав Сирський.

Тому, як зазначив Головнокомандувач, в окремі бригади, де є проблеми з підготовкою штабу, відправлені групи фахівців для передачі досвіду та надання допомоги. 

За результатами заслуховування командирів бригад та їхніх заступників Сирський прийняв всі необхідні рішення по забезпеченню резервами, боєприпасами, БПЛА та іншим обладнанням. 

«В окремих випадках, коли командир не володіє обстановкою, а дії та команди напряму створюють загрозу життю та здоровʼю підлеглих, я змушений приймати кадрові рішення», – йдеться у повідомленні Сирського. 

 

 

Коментар
23/06/2024 Субота
22.06.2024