стрічка

Набрав чинності оновлений перелік тимчасово окупованих територій та територій бойових дій

27 Лютого 2024, 21:47
Фото ілюстративне 354
Фото ілюстративне

Мінреінтеграції оновило Перелік територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні.

Про це йдеться у повідомленні Мінреінтеграції.

«Наказом Мінреінтеграції від 5 лютого 2024 року № 30 внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією», — зазначається у повідомленні.

Як інформує АрміяInform, Наказ набирає чинності від дня його офіційного опублікування, тобто відсьогодні, 27 лютого.

Так, території, які зазначені у переліку, поділяються на території, які тимчасово окуповані російською федерацією, і території, на яких ведуться (велися) бойові дії. Своєю чергою, території, на яких ведуться (велися) бойові дії, поділено на території можливих бойових дій і території активних бойових дій. 

Також до переліку ретроспективно включені території, на яких велися бойові дії та які були тимчасово окуповані з 24 лютого 2022 року і на яких бойові дії або тимчасова окупація завершилися.

Нагадаємо, що Перелік був затверджений у грудні 2022 року та періодично оновлюється. Зміни до нього вносяться за погодженням із Міністерством оборони на підставі пропозицій відповідних обласних, Київської міської військових адміністрацій.

Коментар