стрічка

655 день повномасштабної війни в Україні: ситуація на фронті станом на ранок

10 Грудня 2023, 08:33
ЗСУ 1298
ЗСУ

Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовуючи тактику терору, завдаючи ракетних та авіаційних ударів, стріляючи ракетними системами не тільки по військовим, але й по численних цивільних цілях.

Протягом доби 9 грудня відбулось 60 бойових залучень. Про це інформує Генштаб.

Ворог завдав загалом 1х ракетних та 8 авіаційних ударів, 34х ударів МЛР по позиціях українських військ та різних населених пунктах. На жаль, російські терористичні атаки вбивають та поранені мирних жителів. Зруйновано або пошкоджено приватні житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

Протягом доби 9 грудня російські окупанти здійснили чергову атаку на Україну, використовуючи 1 керовану ракету Х-59 та 1 ударний БПЛА Shahed-136/131. Силами та засобами протиповітряної оборони України знищено 1х керовану ракету Х-59, а ворожий БПЛА не досяг своєї цілі.

Також 10 грудня російські окупанти завдали удару по Україні, застосувавши 2х зенітних керованих ракет С-300 по населеному пункту Великий Бурлук (Харківська область).

Air strikes hit Novomykhailivka and Prechystivka (Donetsk oblast).

Під артилерійський обстріл потрапили понад 120 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей.

Оперативно-стратегічне угруповання «Північ», сокири Волинь та Полісся: без суттєвих змін.

Сокири Сіверщини та Слобожанщини: противник зберігає військову присутність у районах Росії, що межує з Україною. Ворожі війська ведуть активні підривні дії, щоб запобігти розгортанню українських військ під загрозою сокир. Противник збільшує щільність мінних полів уздовж державного кордону в Бєлгородській області (росія).

Оперативно-стратегічне угруповання «Хортиця», вісь Куп’янська: українські захисники відбили 7 разів ворожих атак у околицях Синьківки, Петропавлівки (Харківська область) та Новоселівське (Луганська область).

Лиманська вісь: українські оборонці перехопили відбили 1 раз ворожу атаку в районі Серебрянського лісництва (Луганська область).

Вісь Бахмут: українські воїни відбили 14 разів ворожих атак у околицях Богданівка, Іванівське та Кліщіївка (Донецька область). Сили оборони України продовжують штурмові дії на південь від Бахмута (Донецька область), завдають ворогу втрат у живій силі та техніці та закріплюють свої нові позиції.

Оперативно-стратегічне угруповання «Таврія», вісь Авдіївка: українські захисники продовжують стримувати ворога, який намагається оточити Авдіївку. Українські воїни відстоюють свою позицію, завдаючи ворогу великих втрат. Сили оборони України відбили 19-х атак противника в районах на схід від Новобахмутівки, Авдіївки, Тоненьке, Первомайське (Донецька область).

Вісь Мар'їнки: Сили оборони України продовжують стримувати ворога у околицях Мар'їнки, Побєди та Новомихайлівки (Донецька область). Українські захисники відбили 8х атак у тій області.

Шахтарське вісь: українські захисники відбили 2 рази ворожі атаки в районі Старомайорське (Донецька область).

Запорізька вісь: Сили оборони України відбили 3 ворожих атак у околицях Новопокровка та на заході Роботине (Запорізька область).

Водночас Сили оборони України продовжують активні дії на

Мелітопольська вісь завдає окупаційним військам втрат у живій силі та техніці, виснажує ворога по всій лінії фронту.

Оперативно-стратегічне угруповання Одеса, вісь Херсон: Сили оборони України утримують позиції на лівому березі Дніпро, продовжують вести контрбатарейний вогонь, завдаючи ударів в тилу ворога.

Українські ракетні війська вдарили по двох концентрації військ, озброєння та військової техніки, а також по двох складах паливно-мастильних матеріалів російських окупантів.

Коментар
26/02/2024 Неділя
25.02.2024