стрічка

Умєров анонсував напрацювання на 2024 рік

09 Грудня 2023, 10:30
Умєров 1243
Умєров

У короткостроковій перспективі, зокрема за попередніми домовленостями вже навесні, Україна отримає винищувачі F-16, проте в ході переговорів з країнами-партнерами обговорюються не лише вони. Також Україна готує напрацювання на 2024 рік, які допоможуть вигнати окупантів з Криму назавжди.

Про це пише Рубрика, посилаючись на заяву Міністра оборони України Рустема Умєрова в ефірі телемарафону.

Під час розмови з журналістами очільник оборонного відомства розповів, що Україна готується до отримання F-16. Умєров наголосив, що наша країна працює:

  • і над інфраструктурою,
  • і технічним обладнанням.

Окрім того, готуються пілоти і технічна команда.

«Короткостроково ми отримаємо F-16. Середньостроково, на перспективу також робили замовлення для Сил оборони майбутнього, але це 2027-2030 рік. Робота йде, скоро ми їх отримуватимемо. Ми обговорюємо не лише F-16, перелік величезний», – додав глава Міноборони.

Очільник відомства уточнив, що лімітів на передачу технологій та роботу з озброєннями жодних немає.

Також, як відзначив Умєров, Україна змогла досягти успіху в Чорному морі, навіть попри відсутність настільки ж потужного флоту.

«Ми показали всьому світу, що ми можемо досягати успіху, попри те, що у нас немає такого потужного флоту. Ми вимусили Росію відійти від тимчасово окупованого Криму. Ці напрацювання, які ми готуємо на 2024 рік, дадуть нам дуже гарну спроможність для того, щоб вони відійшли назавжди з нашого Криму», – заявив міністр оборони України.

 

Коментар
26/02/2024 Неділя
25.02.2024