стрічка

В Україну повернули вісім дітей

06 Грудня 2023, 17:53
В Україну повернули вісім дітей 204
В Україну повернули вісім дітей

Восьмеро повернутих українських дітей возз’єднаються з родиною.

Про це повідомив омбудсман Дмитро Лубінець у фейсбук.

«Сьогодні, у День Святого Миколая, команда нашого Офісу зустрічає чотирьох дівчаток та чотирьох хлопців на рідній українській землі. Це вдалося зробити завдяки спільній роботі із Державою Катар, який вже вдруге долучається до процесу повернення депортованих дітей і тих, які опинилися на ТОТ. Для нашої держави важлива кожна наша дитина, тож і повернення відбуваються як із РФ, так і з ТОТ!», – йдеться у дописі.

Вік повернутих — від 8 до 18 років. Їхній шлях повернення традиційно напрацьовувала команда спільно з іншими органами державної влади в межах реалізації затвердженого плану дій Президента України Bring Kids Back UA.

«Висловлюю вдячність ЮНІСЕФ, Посольству України в Білорусі, БФ Orphans Feeding Foundation, зокрема співзасновниці Маріам Ламберт та адміністрації ДПСУ. Для цих дітей сьогодні справді відбулося передріздвяне диво – вони зустрінуть і обіймуть своїх рідних на Батьківщині. Наша команда й надалі працюватиме над поверненням українських дітей додому. Як тяжко це не було б, робота триватиме!», – подякував Дмитро Лубінець.

 

 

 

Коментар
26/02/2024 Неділя
25.02.2024