стрічка

СБУ ідентифікувала військовослужбовців РФ, які ґвалтували жінок і катували полонених

05 Грудня 2023, 21:30
СБУ ідентифікувала військовослужбовців РФ, які ґвалтували жінок і катували полонених 509
СБУ ідентифікувала військовослужбовців РФ, які ґвалтували жінок і катували полонених

СБУ ідентифікувала військовослужбовців РФ, які вчиняли звірства на Донеччині.

Вони ґвалтували жінок і катували полонених. Про це йдеться у дописі СБУ України у фейсбук.

Служба безпеки України встановила ще один військовий підрозділ РФ та ідентифікувала його військовослужбовців, які причетні до звірств рашистів у ставленні до полонених і цивільного населення.

Нові воєнні злочини російської армії СБУ викрила завдяки перехопленим розмовам окупантів, які перебувають на тимчасово окупованій території Донеччини.

Зокрема, спецслужба перехопила телефонне інтерв’ю окупанта «воєнкорці» з Башкоторстану (рф). Його дає загарбник з позивним «Рафаель», який служить у 3-му батальйоні імені Марата Сафіна (7-а рота, 36-й полк 25-ї армії зс рф, військова частина 12274).

А пропагандистка – це Гузель Кудашева, яка працює в газеті «Аургазинський вісник». За наявною в СБУ інформацією, вона регулярно збирає матеріали для статей про співвітчизників, що воюють на війні в Україні.

«Наши башкирские пацаны напились, бабу поймали в городе, изнасиловали, убили и труп сожгли», – розповідає рашист про діяльність свого батальйону.

Журналістка розпитує деталі й дізнається, що ґвалтівників було четверо, і що російське командування закриває очі на подібні випадки насилля.

Рашист продовжує ділитися «подвигами» башкирських бійців, зокрема як ті катують і ґвалтують військовополонених. Але цю історію «воєнкорка» просить їй не переказувати – занадто страшні подробиці.

«Найцікавіші» події з життя підрозділу вона регулярно публікує у місцевій газеті, а також на своїй сторінці «ВКонтакте». Але там немає жодного слова про воєнні злочини рашистів, лише про їхні нібито героїчні «подвиги».

 

Коментар
26/02/2024 Неділя
25.02.2024