стрічка

Методики відновлення волосяного покриву голови

20 Листопада 2023, 17:37
Методики відновлення волосяного покриву голови Реклама 213
Методики відновлення волосяного покриву голови

Багато людей вважають волосся важливою частиною своєї зовнішності. Облисіння може призвести до зниження самооцінки та впевненості у собі. Людина може відчувати себе менш привабливою, що може ускладнити спілкування з новими людьми. Облисіння може призвести до таких психологічних проблем, як тривога, депресія та почуття ізоляції. Для мешканців міста Львів пересадка волосся у клініці Genesis є чудовим вирішенням цієї проблеми.

Як здійснюється пересадка волосся

Пересадка волосся – це хірургічна процедура, коли волосяні фолікули переносяться з однієї частини голови в іншу. Це один з найефективніших способів лікування облисіння.

Існує два основних методи пересадки волосся:

1.      Шматкова пересадка. У ході цієї процедури хірург робить горизонтальний розріз у потиличній частині голови та витягує з нього клапоть шкіри з волосяними фолікулами. Потім клапоть розрізається на окремі графти, які пересаджують в область облисіння.

2.      Безшовна пересадка. У ході цієї процедури хірург витягує окремі графти з потиличної частини голови, які потім пересаджують в область облисіння.

Пересадка волосся розв’язує проблему облисіння, оскільки пересаджені волосяні фолікули продовжують рости у звичайному режимі. Це означає, що з них виросте нормальне здорове волосся.

Метод Regenera Activa

Regenera Activa – це інноваційна методика лікування облисіння, що ґрунтується на застосуванні аутогенних мікрографтів, отриманих зі шкіри голови пацієнта. Процедура проходить у кілька етапів:

1.      Зі шкіри голови пацієнта береться невеликий зразок тканини розміром 2-3 мм.

2.      Зразок тканини обробляється у спеціальному апараті Regenera Activa, який поділяє його на мікрочастинки.

3.      Отримана суспензія мікрочастинок вводиться у зону випадання волосся.

Аутогенні мікрографти містять у собі стовбурові клітини, фактори росту та інші біологічно активні речовини. Вони сприяють відновленню пошкоджених волосяних фолікулів та стимулюють зростання нового волосся.

Плазмотерапія

Плазмотерапія волосся – це ін'єкційна процедура, при якій у шкіру голови вводиться власна плазма крові пацієнта, збагачена тромбоцитами. Тромбоцити містять велику кількість біологічно активних речовин, які стимулюють ріст волосся, зміцнюють волосяні фолікули та покращують стан шкіри голови. Плазмотерапія волосся (Львів) проводиться у клініці Genesis у кілька етапів:

1.      У пацієнта забирається невелика кількість венозної крові (близько 15-20 мл).

2.      Кров міститься в центрифугу, де відбувається поділ її на фракції.

3.      З крові виділяється збагачена тромбоцитами плазма.

4.      Плазма вводиться в шкіру голови за допомогою ін'єкцій тонкими голками курсом з 5-10 процедур.

 

Коментар
06/12/2023 Вівторок
05.12.2023