стрічка

Не варто ставати пішаками в інформаційній війні, – Умєров

07 Листопада 2023, 21:25
Не варто ставати пішаками в інформаційній війні, – Умєров 344
Не варто ставати пішаками в інформаційній війні, – Умєров

Міністр оборони Рустем Умєров прокоментував вкиди щодо нібито підготовки до «звільнення» Валерія Залужного з посади Головнокомадувача ЗСУ.

Про це міністр написав на фейсбук-сторінці.

«Щодо чергового інформаційного вкиду від одного з депутатів. Деякі нечистоплотні політики сьогодні намагаються розколоти українське суспільство – це нічим не краще того, що роблять російські пропагандисти», – зазначив міністр.

Він нагадав, що інформаційна війна є складовою російської агресії проти України.

«Не варто ставати в ній пішаками і тим більше помічниками. Усім в країні сьогодні варто зосередитись на питаннях оборони та робити все, щоб посилити нашу державу», – наголосив Умєров.

Так, 7 листопада народний депутат Верховної Ради IX скликання (партія «Європейська солідарність») Володимир Ар'єв у соцмережах заявив, буцімто міністр оборони Рустем Умєров вніс на Ставку подання про звільнення головнокомандувача ЗСУ. Таку інформацію він отримав нібито з «надійного джерела».Згодом свій пост депутат видалив й опублікував спростування.

А позафракційний депутат, колишній член фракції «Слуга народу» Євген Шевченко зі свого боку оприлюднив у соцмережі пост, у якому стверджує, нібито новим головнокомандуючим ЗСУ стане командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський.

 

Коментар
18/05/2024 П'ятниця
17.05.2024