Операція «Dragonfly»: у ССО розповіли деталі знищення дев'яти гелікоптерів та складу з боєприпасами у Бердянську та Луганську

Сили спеціальних операцій отримали інформацію про використання противником аеродромів в тимчасово окупованих Бердянську та Луганську, а також перебування на них значної кількості авіаційної і спеціальної техніки, та боєприпасів. Українські захисники провели успішну спецоперацію «Dragonfly».
Про це повідомили у ССО.
Зазначену інформацію було перевірено та отримано підтвердження. Координати та необхідні дані передано для ураження підрозділам Сил оборони. У результаті нанесення вогневого удару в ніч з 16 на 17 жовтня окупанти понесли значні втрати.
За останніми даними у Бердянську та Луганську знищено:
- дев’ять гелікоптерів різних модифікацій
- спеціальна техніка, яка знаходилася на аеродромах
- пускова установка ППО
- склад боєприпасів
- пошкоджено злітні смуги аеродромів
Склад боєприпасів у Бердянську детонував до 4 ранку. Детонація у Луганську тривала до 11 ранку.
Втрати у живій силі противника складають десятки загиблими та пораненими. Тіла досі дістають з-під завалів.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром