стрічка

Насоси з магнітним приводом: що це і як вони працюють

21 Вересня 2023, 11:40
Насоси з магнітним приводом: що це і як вони працюють РЕКЛАМА 163
Насоси з магнітним приводом: що це і як вони працюють

Насоси з магнітною муфтою були створені спеціально для переробних галузей, де притримуються дуже суворих протоколів безпеки. На відміну від звичайних відцентрових моделей, муфтова технологія забезпечує максимальну герметизацію за допомогою ущільнень, які не зношуються на рухомих частинах. Саме тому насоси з магнітною муфтою ідеально підходять для застосування на підприємствах, де витік чи розлив рідин неприпустимий через небезпеку. Таке обладнання допомагає захистити довкілля, здоров'я працівників та перешкоджає зайвим витратам на дорогу ліквідацію аварій.

Як працює насос із магнітним приводом

Якщо у відцентрових насосах робоче колесо приєднане безпосередньо до валу двигуна, що рухає його, то магнітні моделі працюють за допомогою зовнішнього та внутрішнього магнітоутримувачів. Зовнішній пов'язани з валом двигуна, внутрішній — керамічним валом з робочим колесом. Вал двигуна запускає в рух зовнішній магніт, а магнітне тяжіння рухає внутрішній, який у свою чергу рухає робоче колесо. У такий спосіб воно залишається ізольованим. Крильчатка та вал двигуна не стикаються, тому немає ризику розливу рідини або будь-якого витоку. Усе це суттєво підвищує надійність та продуктивність магнітних насосів.

Купити насос з магнітною муфтою можна з різних матеріалів: як металевих, так і неметалевих. Зокрема використовують моделі з полімерним покриттям, бо вони стійкі до корозії.

Переваги насосів із магнітним приводом

Двома головними перевагами такого обладнання є:

  • Оптимізація витрат. Оскільки в конструкції не використовуються механічні ущільнення, витрати на обслуговування та ремонт значно знижуються.

  • Ефективність та безпека. Ідеально забезпечують герметичність, тому можна сміливо працювати з токсичними речовинами, агресивними хімічними рідинами тощо. Довкілля та здоров'я працівників підприємства залишається у безпеці.

Крім цього, муфтові насоси мають високу продуктивність та потужність.

Насоси з магнітною муфтою CTM

Рекомендуємо особливу увагу звернути на відцентрові насоси з магнітною муфтою СТМ виробництва шведського бренда Tapflo. З одного боку це універсальне обладнання, а з іншого — може використовуватися в місцях, де універсальні насоси іншого типу не спроможні.

Виробник застосував потужні зчіпні муфти з магнітами з неодиму, заліза та бору. Вони можуть використовуватися в будь-яких умовах, зокрема, за надвисоких температур. Ціни на насоси з магнітною муфтою від Tapflo відносно невисокі, що робить їх ще затребуванішими. Подивитися актуальний прайс можна на сайті офіційного представника компанії в Україні за посиланням на початку статті.

Застосування насосів із магнітним приводом

Обладнання встановлюється на хімічних підприємствах для роботи з кислотами, корозійними речовинами, лугами, а також у фотоіндустрії для передачі хімікатів під час проявлення фото, гальванічній та золотодобувній промисловості, у водопідготовці для керування добавками для очищення води.

Коментар
06/12/2023 Вівторок
05.12.2023