стрічка

У Луцьку передали електроавтомобіль від ЮНІСЕФ

18 Вересня 2023, 20:21
У Луцьку передали електроавтомобіль від ЮНІСЕФ 597
У Луцьку передали електроавтомобіль від ЮНІСЕФ

Електроавтомобіль для забезпечення роботи з дітьми з особливими потребами – підсумок проєкту Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні.

Про це інформують на сторінці Волинської ОДА у фейсбук.

Впродовж 2022 – 2023 років в області реалізовувався проєкт «Програма кризової підтримки сімей, які виховують дітей з труднощами розвитку та інвалідністю, в тому числі внутрішньо переміщених осіб» у співпраці з благодійною установою «Навчально – реабілітаційний центр «Джерело» та за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні.

Сьогодні ж, 18 вересня, як підсумок реалізації проєкту на Волині заступниця голови ОДА та фахівчиня із захисту дітей ЮНІСЕФ Наталія Датченко передали управлінню соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради новий електроавтомобіль CROSS, Dongfeng M5EV (електричний бус, 2022 року випуску). Авто надав Дитячий фонд ООН (Юнісеф) в Україні.

Новий екологічно чистий елекроавтомобіль обладнаний також для перевезення дітей, які пересуваються на інвалідних візках. Важливо також, що в автомобілі можна перевозити одразу цілу мультидисциплінарну команду, яка складатиметься з психолога, соціального працівника, фахівця із соціальної роботи, юриста, медичного фахівця.

Як відзначила Наталія Датченко, саме Луцька громада упродовж минулого року активно та плідно працювала з питань надання соціальних послуг щодо екстренної допомоги дітям з інвалідністю. До слова, за рік роботи мобільна бригада здійснила 169 виїздів та підтримала 2126 родин. А 182 сім’ї забезпечено індивідуальними потребами.

Окрім того, представники Дитячого фонду зазначили, що це стало поштовхом для розширення проєкту на усю область. Саме тому у квітні цього року підписаний меморандум з Волинською військовою адміністрацією та Дитячим фондом ЮНІСЕФ в Україні про реалізацію пілотного проєкту «Кращий Догляд для Кожної Дитини» у Волинській області.

«Дякую ЮНІСЕФу за цю підтримку особисто від себе та начальника Волинської ОВА. Сподіваюся наша співпраця в подальшому дасть хороші показники і результатом стане не один автомобіль, а ще кілька для наших найактивніших громад, де є дітки з особливими потребами. Це значно покращить їх життя та якість соціальних послуг для них», - сказала заступниця голови ОДА Мирослава Якимчук.

 

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024