стрічка

Українські військові використовують данські дрони для обстеження деокупованої Херсонщини

18 Вересня 2023, 19:13
Українські військові використовують данські дрони для обстеження деокупованої Херсонщини 275
Українські військові використовують данські дрони для обстеження деокупованої Херсонщини

Сапери Державної спеціальної служби транспорту успішно використовують сучасні дрони, передані Данією, для технічного обстеження територій деокупованої Херсонщини перед розмінуванням.

Про це інформують на сторінці Генерального штабу ЗСУ у фейсбук.

Військовослужбовці за допомогою «пташки» сканують забруднені території – землі сільськогосподарського призначення та виявляють магнітні аномалії. Складені карти з координатами підозрілих місць сапери-розвідники передають до груп розмінування.

За понад два тижні за допомогою дрона було обстежено майже 600 га територій земель сільськогосподарського призначення, виявлено понад півтори тисячі магнітних аномалій та обстежено 142 коридори площею понад 90 га, про це повідомив командир роти розмінування старший лейтенант Ярослав Дубневич.

Сучасне технічне обладнання не проводить розмінування, а дає можливість саперам дистанційно сканувати території на землі, на воді та під водою та визначати місця, де знаходяться вибухонебезпечні предмети, а також інші об'єкти, що несуть ризик життю людей. А відтак потребують особливої уваги та ретельної роботи з розмінування.

Коментар
20/07/2024 П'ятниця
19.07.2024