стрічка

Росія уже півтора місяця отримує снаряди від Північної Кореї, – Буданов

14 Вересня 2023, 16:29
Росія уже півтора місяця отримує снаряди від Північної Кореї, – Буданов 492
Росія уже півтора місяця отримує снаряди від Північної Кореї, – Буданов

Північна Корея вже півтора місяця постачає снаряди державі-агресорці Росії.

Про це повідомив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов у коментарі виданню NV щодо зустрічі у Росії двох диктаторів ― Кім чен Ина та Владіміра Путіна – інформують у ГУР.

«Коли кажуть, що зараз Путін відпише чи підпише — це все фальш, бо ще півтора місяця тому все було узгоджено і почалося відвантаження [снарядів] з Північної Кореї», — пояснив Кирило Буданов.

За його словами, КНДР постачає в рф 122-мм та 152-мм боєприпаси до радянських гармат, ракети до РСЗВ «Град» та певну кількість танкових снарядів.

Кирило Буданов зазначив, що Північна Корея здатна виготовляти снаряди у значних обсягах, оскільки на відміну від Росії режим у Пхеньяні зберіг об’єкти для серійного виробництва озброєнь. За даними Воєнної розвідки України, російські підприємства ВПК задовольняють планові потреби окупаційної армії у снарядах лише на 3-7%.

На думку Кирила Буданова, поставки північнокорейських озброєнь можуть трохи вгамувати снарядний голод окупантів. Начальник ГУР МО України додав, що кремль прагне отримати від Північної Кореї мільйонні партії боєприпасів.

«Це таке замовлення. А скільки корейці зможуть передати швидко — питання», — підсумував Кирило Буданов.

Читайте такожУкраїна повернула під контроль «вишки Бойка» та захопила цінні трофеї

Коментар
11/12/2023 Понеділок
11.12.2023