стрічка

Міністерство оборони України замість Резнікова очолить Рустем Умєров

04 Вересня 2023, 09:50
Міністерство оборони України замість Резнікова очолить Рустем Умєров 2159
Міністерство оборони України замість Резнікова очолить Рустем Умєров

Цього тижня парламенту буде запропоновано ухвалити кадрове рішення – звільнення з посади міністра оборони Олексія Резнікова та призначення на його місце Рустема Умєрова.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.

За його словами, Міноборони потребує нових підходів та інших форматів взаємодії як із військовими, так і з суспільством в цілому.

«Зараз очолити Міністерство має Рустем Умєров. Верховна Рада України добре знає цю людину, і пан Умєров не потребує додаткових представлень. Очікую від парламенту підтримки цієї кандидатури», – сказав Глава держави.

Олексій Резніков прийшов на посаду Міністра оборони України 4 листопада 2021 року. 

Рустем Умєров у 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії «Голос» номером 18 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції.

Секретар Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Делегат Курултаю кримськотатарського народу, радник Лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, та був його помічником-консультантом.

Із грудня 2020 року є співголовою депутатського об'єднання «Кримська платформа». 

В серпні 2021 року Указом Президента України Володимира Зеленського нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Був членом української делегації на переговорах з Росією.

7 вересня 2022 року Верховна Рада призначила народного депутата фракції "Голос" Рустема Умерова головою Фонду державного майна України.

Коментар