стрічка

Дрон-камікадзе у вікно колаборанта: українська розвідка привітала окупантів зі святами

28 Серпня 2023, 17:36
Дрон-камікадзе у вікно колаборанта: українська розвідка привітала окупантів зі святами 403
Дрон-камікадзе у вікно колаборанта: українська розвідка привітала окупантів зі святами

Воєнні розвідники та представники руху опору «привітали» росіян з Днем Незалежності  та Днем прапора України.

Про це повідомили у пресслужбі ГУР МО України.

Завдяки руху опору, який координує Головне управління розвідки Міністерства оборони України, відбулася дорозвідка та знищили низку ворожих об’єктів на тимчасово окупованій території Запорізької області.

Зокрема, 24 серпня 2023 року у місті Кам’янка-Дніпровська Василівського району Запорізької області у межах святкування Дня Незалежності України близько шостої ранку у вікно помешкання «заступника голови» окупаційної військово-цивільної адміністрації, колаборанта Олександра Реймера завітав український дрон-камікадзе. Пораненого колаборанта евакуювали до лікарні.

А 23 серпня, у День державного прапора України, в штабі відділення ФСБ РФ міста Енергодар Запорізької області по вулиці Набережній, 24) відбувався захід для особового складу окупаційних військ.

Близько 19:00, у момент найбільшої концентрації загарбників, у штабі пролунав потужний вибух. Після початку евакуації по  паркувальному майданчику поблизу будівлі було завдано ще одного удару, який додатково знищив особовий склад окупантів, а також значно пошкодив розташовані там автомобілі, зазначають у ГУР.

На місце події прибули три пожежні розрахунки та карети швидкої допомоги. Тіла вбитих загарбників кількома військовими «Уралами» відвезли у напрямку Мелітополя, повідомляють розвідники.

Коментар
04/12/2023 Понеділок
04.12.2023