стрічка

У Луцьку відбудеться Школа практичної журналістики: відкрили реєстрацію

12 Липня 2023, 17:54
У Луцьку відбудеться Школа практичної журналістики: відкрили реєстрацію 1754
У Луцьку відбудеться Школа практичної журналістики: відкрили реєстрацію

Студентів, початківців, батьків у декреті та усіх, хто хотів би спробувати себе в журналістиці, запрошують на Школу практичної журналістики від West Media Forum та Національної мережі гіперлокальних медіа Район.in.ua.

На учасників чекає інтенсив від журналістів-практиків та оплачуване двотижневе стажування. Старт програми – 22 липня у Луцьку.

Щоб потрапити до переліку слухачів Школи, треба заповнити реєстраційну форму. Участь – безкоштовна, проте на конкурсній основі. Відбиратимуть учасників, оцінюючи їх мотивацію.

«Цільові регіони: Волинська, Рівненська, Закарпатська, Херсонська області. Однак, якщо ви з іншої області, реєструйтесь теж, ми розглянемо вашу заявку, адже мотивація участі грає ключову роль», – запрошують організатори Школи.

Журналісти-практики розкажуть та покажуть, як працювати у ключових жанрах медіа: новина, репортаж, інтерв'ю. Перед слухачами виступлять редакторка сайту Район.Життя Оксана Федорук, редакторка сайту Район.Культура Ірина Остапчук, головна редакторка мережі Район.in.ua Ірина Воротна.

Також учасники дізнаються, як покращувати медіаграмотність та перевіряти інформацію, працювати у соцмережах та розвивати особистий бренд. Досвідом поділяться редакторка фактчекінгового проєкту Брехунець Світлана Кирилова, координаторка проєкту з медіаграмотності Район.Діти Вікторія Телечук та керівниця відділу маркетингу мережі Район.in.ua Анастасія Борщ.

Керівниця інноваційних проєктів CID Media Group Наталія Пахайчук надасть практичні поради, які допоможуть будь-якому тексту стати кращим, а очільник Школи універсального журналіста, засновник конкурсу «Я – журналіст!» Віталій Голубєв виступить із лекцією «Вижити в редакції: крізь терни до зірок».

Під час стажування кожен з учасників отримає ментора з редакції Район.in.ua, який допомагатиме у роботі.

Усю детальну інформацію щодо місця проведення та погодинної програми відібрані учасники отримають додатково.

 

Коментар
04/12/2023 Понеділок
04.12.2023