стрічка

Події в Білгороді – це внутрішній конфлікт, – ГУР

22 Травня 2023, 20:05
Події в Білгороді – це внутрішній конфлікт, – ГУР 2037
Події в Білгороді – це внутрішній конфлікт, – ГУР

Все, що зараз відбувається на території рф, зокрема у Білгородській області –  внутрішні російські конфлікти.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«Сили безпеки і оборони України визволяють українську територію і деокуповують наші землі для того, щоб вийти на міжнародно визнані кордони України зразка 1991 року. Усе, що відбувається на території рф –  це внутрішні російські конфлікти», – зазначив  Андрій Юсов.

За його словами, структури, які взяли на себе відповідальність за заходи в Бєлгородській області – «Російський добровольчий корпус» і легіон «Свободу Росії», що складається з громадян рф.

«Ці громадяни сьогодні повернулись додому, там їх зустріли і підтримали інші мешканці цих територій. Так, сьогодні люди зі зброєю в руках готові боротись за визволення росії від режиму внутрішньої путінської окупації. Оскільки інших законних інструментів боротьби диктаторський режим путіна їм не залишив.

Це безумовно прямі наслідки повномасштабного вторгнення росії до України. Безумовно, протестний рух набирає обертів і на Білгородщині, і на інших територіях утворення, яке наразі називається «російська федерація», – сказав Юсов.

Він також додав, що у Бєлгородській області почали евакуацію на об’єкті «Бєлгород-22», де росіяни зберігають боєзапаси для ядерного озброєння. Там знаходиться військова частина 25624.

 

Коментар
14/07/2024 Неділя
14.07.2024