стрічка

Міноборони попередило про провокації росіян на 9 травня

07 Травня 2023, 12:34
Міноборони 934
Міноборони

Росіяни часто обирають символічні дати, то ж 9 травня ворог може вдатися до провокацій. 

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

«Починаючи з 2014 року, окупанти використовують подібного роду провокації і не виключено, що і зараз ми з цим стикнемось. У цій ситуації провокації можуть бути спрямовані російськими спецслужбами проти російського цивільного населення і приурочені до певних дат, наприклад, 9 травня», – розповів Юсов.

За словами представника розвідки, росіяни можуть спрямувати провокації й проти Білорусі. Наприклад, здійснити операцію під фальшивим прапором з метою втягнути білоруську армію у війну проти нашої країни.

«Ніхто ані в Україні, ані в решті світу в подібні вистави вже не повірить. Хоча це не означає, що провокацій не буде», – наголосив Юсов.

Зауважимо, що раніше влада низки російських регіонів повідомила про скасування традиційних парадів на 9 травня, пояснивши це «міркуваннями безпеки». Зокрема парад скасували і в окупованому Криму. Розвідка Великої Британії вважає, що скасування в кількох російських регіонах і в окупованому Криму парадів до Дня перемоги 9 травня може бути «непросто сприйняте» серед російського населення.

 

Коментар
11/12/2023 Понеділок
11.12.2023