стрічка

30 тисяч доплати для військових: у Генштабі закликали не займатися популізмом

19 Квітня 2023, 17:10
30 тисяч доплати для військових 2381
30 тисяч доплати для військових

В Генштабі ЗСУ опублікували пояснення стосовно розміру винагород військовим та закликали припинити займатись популізмом.

Про це йдеться на сторінці Генштабу ЗСУ у Facebook.

За даними Генштабу зараз додаткову грошову винагороду нараховують залежно від районів бойових дій та складності завдань, які виконують бійці. Зокрема, 100 тисяч гривень на місяць, як і раніше, збережені захисникам, які воюють на передньому краї.

30 тисяч виплачують військовим, які виконують завдання в районах бойових дій, але не беруть безпосередньої участі в боях із противником пропорційно часу виконання, а також тим, хто перебуває на бойовому чергуванні і бере участь у відбитті повітряних нападів противника, незалежно від району виконання завдання.

Якщо військовослужбовці перебувають поза зоною бойових дій, у тилу, то додаткові бойові виплати їм не нараховують. Разом з тим, з 1 лютого 2023 року усім військовослужбовцям мінімальний розмір грошового забезпечення підвищили до 20 100 гривень.

«Переконані, що у Збройних силах України має діяти справедлива система виплат, яка не буде створювати передумов до соціальної напруги у бойових підрозділах і з повагою ставитиметься до тих воїнів, які ризикують власним життям і здоров’ям. Просимо припинити займатися популізмом та сконцентруватися на обороні нашої держави», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 10 квітня Верховна Рада повернула військовим, працівникам ДСНС та поліцейським доплати у розмірі 30 тисяч гривень.

Коментар
11/12/2023 Понеділок
11.12.2023