стрічка

Автозапчастини з Польщі: вибрати оригінальні чи аналогові?

16 Березня 2023, 11:30
Автозапчастини з Польщі: вибрати оригінальні чи аналогові? Реклама 131
Автозапчастини з Польщі: вибрати оригінальні чи аналогові?

Немає сумніву в тому, що польські автозапчастини є дешевшими від таких, представлених на українських полицях. Причин тому декілька: інша практика вживання у європейських країнах, популярність польських розбирань авто і торгівля на аукціонних онлайн-майданчиках. Ринок відреагував на це збільшенням кількості українських імпортерів, що купують запчастини на знаному ресурсі allegro.pl. Автозапчастини з Польщі на KaifAuto можна замовляти, як в оригінальному виконанні, так і у вигляді аналогів. Але що краще і вигідніше?

У чому відмінності оригіналів і аналогів?

Вибір між оригінальними запчастинами і їхнім аналоговим виконання ставав завжди і вирішується тільки самим автовласником, який знає всі тонкощі експлуатації автівки. Оригінали коштують більше, але мають тверду гарантію, повністю збігаються з параметрами автівки і відповідають її паспортним характеристикам. Аналоги дешевші, також мають гарантію, але не автовиробника, а саме виробника запчастини, і з ними можна «не вгадати».

Головних відмінностей оригіналів від аналогових запчастин є три:

  1. Оригінал постачається автовиробником, який вимагає від виготовлювача запчастин дотримання якості матеріалів і слідування визначеним технологіям, аби потрапити на конвеєр. Зазвичай угодою виробнику запчастин забороняється розповсюджувати деталі під оригінальною маркою.
  2. Оригінальні запчастини часто продаються у зборі, як єдиний вузол, а аналоги можна купувати «у роздріб», і це значно заощаджує кошти. Яскравим прикладом є шарова опора передньої підвіски, яку автовиробник постачає разом з важелями.
  3. Найболючіша відмінність — ціна: оригінали дорожчі за аналоги, іноді досить суттєво. Покупець сплачує не лише за брендове пакування, а й за контроль якості і повну відповідність до свого авто. Виняток трапляється у разі «рідкісних» автомобілів, наприклад, зі спортивною комплектацією, — тоді аналог може бути дорожчим за оригінал

 

Оскільки товар на аукціоні для замовника виграє імпортер, саме він має відрізняти оригінальні запчастини від аналогових. Це справа досвіду, адже помацати деталь у віртуальному просторі неможливо. Проте якщо покупець першого разу отримав від імпортера відповідну бажанню запчастину, можна бути впевненим і у вдалих подальших купівлях. Спеціалізовані магазини обов’язково перевіряють якість товару перед відправкою замовнику. 

Практика дозволяє відкинути хвилювання

Якщо стисло, то у разі переваги у виборі покупця аналога над оригіналом не вгадати можна за двома параметрами:

  • Розмір — деталь просто не стає на своє місце, або стає дуже вільно чи з натягом.
  • Якість — запчастина швидко ламається або не виконую покладені на неї функції.

Але практика не показує великої розбіжності по цих параметрах. Наприклад, шини Continental зазвичай є якісними, як у базовій комплектації автомобіля, так і окремою позицією товару від його німецького виробника. Теж саме акумулятори Bosch. Менеджери імпортерів польських запчастин можуть назвати ще низку подібних випадків.

Автозапчастини з Польщі: вибрати оригінальні чи аналогові?
Автозапчастини з Польщі: вибрати оригінальні чи аналогові?

 

 

Коментар
Код блоку:
22/03/2023 Вівторок
21.03.2023