стрічка

Музика для всіх: які синтезатори Casio обрати для початківців

01 Березня 2023, 14:30
Фото ілюстративне 314
Фото ілюстративне

Навчитися грати на музичному інструменті можна в будь-якому віці. Якщо ви завжди мріяли створювати власну музику, то синтезатор може стати міцною першою сходинкою на шляху до мрії. Цей інструмент допоможе вам навчитися грати на клавішних та створити перші власні треки.

Ідеальний інструмент

Синтезатори – це електронні музичні інструменти, які використовуються для створення, запису та відтворення звуків. Ось декілька речей, на які варто звернути увагу при виборі першого синтезатора:

 • Кількість клавіш. Початківці зазвичай вибирають синтезатори з меншою кількістю клавіш, наприклад, 61 або 76 клавіш. Є також моделі міні на 32 клавіші, наприклад, синтезатори Casio моделі SA-50.
 • Наявність навчальних програм. Деякі синтезатори мають вбудовані програми навчання, що полегшать перші кроки в музиці.
 • Кількість звуків та ритмів. Достатня кількість дозволить експериментувати з різними стилями.
 • Можливість запису. Синтезатори з можливістю запису дозволяють записувати та відтворювати вашу гру.
 • Наявність вбудованих ефектів. 
 • Ціна. Початківцям краще звернути увагу на менш дорогі моделі.

Casio SA-50
Casio SA-50

Синтезатори Casio – музика для всіх

Компанія Casio пропонує широкий вибір моделей і для початківців, і для досвідчених музикантів. Нижче ознайомимося з трьома моделями з бюджетного, середнього та флагманського цінових сегментів.

Casio SA-78 – це компактний синтезатор, який добре підходить для початківців та молодших музикантів. Інструмент має 44 мініклавіші, що робить його легким та зручним навіть для дітей. Компактна конструкція дозволяє брати його з собою будь-куди.

Це багатофункціональний інструмент. Він має 100 вбудованих звуків, 50 ритмів та 10 інтегрованих пісень, що дозволяє музикантам експериментувати з різними звуками та створювати власні композиції. Крім того, синтезатор має функцію автоматичного акомпанементу, що дозволяє музикантам грати разом з фоновим звуком.

Casio SA-78
Casio SA-78

Casio CT-S200BK має 61 клавішу та більше 400 звуків та ритмів. Ідеальний для початківців, він має вбудовану систему вивчення пісень та можливість налаштовувати клавіші для спрощення гри. Також він має USB-порт, що дозволяє підключати його до комп'ютера або смартфона, щоб записувати та редагувати музику. 

Casio CT-S200BK
Casio CT-S200BK

Casio CT-X5000 – це професійний синтезатор, що підійде для музикантів, які шукають високоякісний звук та розширені можливості.

Переваги CT-X5000 включають:

 • AiX Sound Source – технологія, яка дозволяє створювати високоякісний звук
 • 800 звуків та 235 ритмів, включаючи інструменти з різних країн та регіонів
 • 17 слотів для збереження налаштувань звуків та ритмів
 • Вбудовані ефекти
 • USB-A та USB-B порти 
 • Можливість запису та відтворення музики
 • 17 секвенсерів

Casio CT-X5000
Casio CT-X5000

Усі моделі можна знайти, наприклад, на сайті secunda.com.ua. Там же можна підібрати собі годинник від тих же Casio.

Чому саме Casio?

Casio – японська компанія, що заснована в 1946 році. Відома, перш за все, своїми якісними й практичними годинниками, компанія цілком непогано почуває себе і на ринку клавішних музичних інструментів.

У своїй лінійці музичних інструментів Casio має синтезатори для різних рівнів використання – від початківців до професіоналів. Їхні моделі відрізняються за розмірами, функціональністю та ціною, дозволяючи кожному знайти себе в асортименті. 

Врешті, синтезатори Casio – це прекрасні інструменти для будь-якого музиканта, який хоче створювати та записувати музику. 

Коментар
Код блоку:
22/03/2023 Вівторок
21.03.2023