стрічка

Через значний дефіцит в енергосистемі 10 лютого на Волині не замірюватимуть реальний рівень споживання електрики

10 Лютого 2023, 15:54
Фото ілюстративне 1483
Фото ілюстративне

Енергосистема України 10 лютого зазнала 14 масованого ракетного удару та 16 атаки ворожими БПЛА. Основною ціллю Росії знову стали електростанції та об’єкти високовольтної мережі. Географія уражень – східні, західні і південні регіони України. 

Оприлюднений раніше графік проведення вимірів фактичного споживання електроенергії наразі скасовано. Про новий розклад проведення вимірів та необхідного для цього зняття обмежень споживання Укренерго обіцяє повідомити додатково.

Нагадаємо: на Волині 10 лютого мало стати днем замірів реального рівня споживання електричної енергії в області. Отримані результати енергетики мали враховувати під час коригування обсягів лімітів для кожної області з метою забезпечення більш рівномірного розподілу наявної в системі потужності по регіонах. 

Як зауважують в Укренерго, нині найскладніша ситуація на Харківщині – там тривають аварійні відключення. Мережеві обмеження через атаку діють на Хмельниччині, а також зберігаються на Одещині та Київщині. 

Дефіцит в енергосистемі – значний. 

Ремонтні бригади «Укренерго» вже займаються ліквідацією наслідків прильотів та розпочинають аварійно-відновлювальні роботи.

 

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024