стрічка

Депортовані росіянами діти з Кремінної повернулися в Україну на Волинь

05 Лютого 2023, 18:50
Депортовані росіянами діти з Кремінної повернулися в Україну на Волинь 1803
Депортовані росіянами діти з Кремінної повернулися в Україну на Волинь

За сприяння Мінреінтеграції в Україну вдалося повернути ще двох дітей, незаконно вивезених на територію держави-агресора. 

Дівчат тринадцяти та п’ятнадцяти років взяла під опіку й забрала додому їхня старша сестра. Сім’я наразі перебуває на Волині. Про це інформують на сторінці Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України у фейсбук.

Як зазначається, двоє менших сестер разом з мамою були депортовані з Луганської області до рязані. В росії мама померла і діти потрапили в сиротинець.

До Мінреінтеграції звернулася їхня старша сестра, яка зі своєю сім’єю встигла евакуюватися до Волинської області. Всі разом пройшли шлях від оформлення опіки над дівчатами до їхнього повернення на Батьківщину.

«Дякуємо за допомогу благодійній організації «СОС Дитячі містечка в Україні», Державній прикордонній службі України, а також Службі у справах дітей Колківської селищної ради (Волинська область). Злагоджена робота тривала близько півтора місяця. І ось нарешті чергова, але вкрай важлива для нашої держави перемога: українські діти мають бути в Україні. Дівчата возз’єднались з родиною і перебувають у цілковитій безпеці. Вони огорнуті теплом та турботою рідних людей», – зазначили у дописі міністерства.

 

Коментар
Код блоку:
22/03/2023 Вівторок
21.03.2023