стрічка

Волинські гвардійці опановують роботу протитанкових ракетних комплексів

01 Лютого 2023, 20:00
Фото з сайту МВС 1305
Фото з сайту МВС

Чим більше видів озброєння ти знаєш, тим більш корисним будеш в обороні держави, – переконані волинські гвардійці, які опановують роботу протитанкових ракетних комплексів на сучасних тренажерах.

Про це повідомляють на сайті МВС.

Стрілець Валерій – один із гвардійців, що опановує роботу озброєння. Він давно зацікавився видами протитанкової зброї, яка під час повномасштабної війни з Росією має вирішальне значення на багатьох напрямках. Тому навчання операторів протитанкових ракетних комплексів «Фагот», «Корсар», «Стугна-П» для нього – і важливий обов’язок, і задоволення.

«Це були насичені і цікаві п′ять днів практичних навчань. Хоча ми підбивали ворожу техніку віртуально, тренажери досить непогано імітують реальність. Тому якщо буде необхідність таку зброю застосувати, руки її пам’ятатимуть. Ми зможемо вказати ворожій техніці та її екіпажам правильний шлях – у пекло», – каже Валерій.

Програми симуляторів відтворюють реальні бойові умови, дозволяючи варіювати типи місцевості, погодні умови, час доби. Оператор ПТРК вчиться вести спостереження, виявляти ціль, пускати ракету і вести її до цілі, враховуючи різні чинники.

«Найбільш зручно працювати на розробленому в Україні ПТРК «Стугна-П», тому що в ньому управління вогнем ведеться з окремого пульта з екраном, а керування ракетою здійснюється одним джойстиком. До того ж є можливість керувати комплексом дистанційно, з укриття», – розповідає Валерій.

 

 

Коментар
Код блоку:
22/03/2023 Вівторок
21.03.2023