стрічка

Уродженець Херсонщини створив злочинну організацію, яка в столиці займалося наркоторгівлею

24 Січня 2023, 19:25
Затримання злочинців 207
Затримання злочинців

В Києві у ході багатоетапної спецоперації припинено діяльність озброєного злочинного наркоугруповання, яке створив уродженець Херсонської області.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора

Учасники угруповання налагодили канали постачання та збуту кокаїну на території столиці.

Своїх клієнтів злочинці знаходили через знайомих, у нічних клубах та через соціальні мережі.

У ході документування їхньої діяльності правоохоронці провели 12 оперативних закупок.

 За результатами слідчих дій 14 учасників затримано.

 Серед затриманих  організатор та його «заступник», адміністратор замовлень, керівники груп кур’єрів, збувачі та водії. Наразі їм повідомлено про підозру та обрано запобіжні заходи.

 Під час обшуків, проведених за місцями їх проживання та в автомобілях, правоохоронці вилучили близько 0,5 кг кокаїну, знаряддя та засоби для фасування та зважування наркотиків, мобільні телефони, банківські картки, флеш накопичувачі, чорнові записи, ноутбуки, грошові кошти - 54 тис дол США, 3 тис євро, 160 тис грн, предмети, схожі на бойову зброю та боєприпаси, дозволи на травматичну зброю, кастет та ножі.

 Вартість вилучених наркотиків становить близько 4 млн грн. Крім того, вилучено 10 автомобілів, якими користувалися учасники групи, а також дозвіл на рух транспортного засобу під час дії комендантської години.

Вирішується питання щодо накладення арешту на вилучені предмети та транспортні засоби, призначено експертні дослідження.

 

 

Коментар
Код блоку:
28/01/2023 Субота
28.01.2023