стрічка

Пріоритетно електроенергію подаватимуть на об’єкти критичної інфраструктури

16 Грудня 2022, 14:22
Свічки 2791
Свічки

Ворог знову завдав масований ракетний удар по енергетичній інфраструктурі України. 

За оцінками військових, на українські енергооб’єкти летіло близько 70 ракет. Це вже 9 цілеспрямована терористична ракетна атака росії на енергосистему України, повідомили о 13:36 16 грудня в Укренерго.

Основною ціллю знов стали магістральні мережі та об’єкти генерації. В результаті обстрілів в системі суттєво збільшився дефіцит електроенергії, який і до цього був значним.

«На жаль, є влучання. Найбільших уражень зазнали північний, південний, і центральний регіони. Там, де це зараз можливо, ремонтні бригади вже оцінюють обсяг пошкоджень та розпочинають ремонтно-аварійні роботи. Енергетики тримають ситуацію під контролем. Попри всі пошкодження та завдяки професійній роботі енергетиків в енергосистемі зберігається стабільна частота 50 Гц, працюємо синхронно з європейською континентальною мережею», – йдеться у повідомленні.

Додають, що режим надзвичайної ситуації введено тільки для учасників ринку електроенергії, відповідно до вимог «Правил ринку електроенергії». Він стосується виключно ринкових операцій.

Наразі по всій території України діє режим аварійних відключень. 

«Зважаючи на те, що це вже дев'ята хвиля ракетних ударів по енергетичних об’єктах, відновлення електропостачання може зайняти більше часу, ніж раніше. Пріоритетно електроенергія буде подаватись на об’єкти критичної інфраструктури: лікарні, водоканали, об’єкти теплопостачання, очисні споруди», – пояснюють енергетики.

Коментар
21/04/2024 Неділя
21.04.2024
20.04.2024