стрічка

Продукція бренду Oral B

29 Листопада 2022, 18:47
Продукція бренду Oral B 669
Продукція бренду Oral B

Постійний та правильний догляд за зубами – важлива складова щоденної турботи про себе й своє здоров’я. Жодна косметика не врятує, якщо посмішка втратить свою природну білизну. Карієс – поширена проблема, вона доставляє чимало складнощів, адже лікування виходить недешево і не завжди є приємним через больові відчуття. Отже, потрібно регулярно мати вдома все для нормального догляду за зубами. Це вбереже від незапланованих візитів до стоматолога.

Є декілька сучасних виробників, які випускають продукцію для краси й здоров’я. Великим попитом зараз користуються електричні зубні щітки. Вони відрізняються від класичних більш якісною та повноцінною очисткою. Виключаються помилки через недостатньо якісну щетину чи неправильні рухи під час чищення. Крім того, такий сучасний гаджет розрахований на довготривале використання.

Oral-B: бренд, який подбає про здоров’я

Серед виробників, що випускають продукцію для догляду за зубами, найвідомішою є компанія Oral-B. В неї дуже багато прихильників, її товари радять купувати й професійні стоматологи. Ця фірма дбає про особливий комфорт і дає можливість забезпечити стабільну, повноцінну гігієну ротової порожнини. В асортименті є товари для дорослих та дітей. В інтернет-магазині Notino дуже зручно купувати необхідні речі для всієї родини.

Продукція від Oral B знаменита завдяки високій якості та надійності. Якщо правильно й регулярно користуватися нею, вона забезпечить здоров’я і привабливий вигляд як зубів, так і всієї ротової порожнини. Для нормального догляду потрібні щітка й зубна нитка. Придбати їх для дорослих та дітей можна в інтернет-магазині Notino. Користуватися цими товарами просто, зручно й приємно.

Засновником бренду є каліфорнійський дантист, тому у створенні продукції завжди застосовують професійний підхід. В ті часи, а саме у 1950 році, зубні щітки робили з жорстких і твердих нейлонових волокон. В Oral-B їх замінили на м’якіші, зробивши процес щоденного чищення комфортним та безпечним для чутливих ясен. Тепер назва бренду сприймається багатьма як синонім якісного й постійного догляду за ротовою порожниною.

Електрична зубна щітка: особливості

Відразу після появи на ринку такий виріб видавався чимось дуже незвичайним і навіть страшним. Але сьогодні його можна знайти в багатьох будинках та квартирах. Завдяки  зручності використання саме такий предмет вважається оптимальним для того, щоб навчити дитину чистити зуби й привчити робити це постійно. Електрична зубна щітка у порівнянні з класичною має безліч переваг:

  • забезпечує кращий результат;
  • добре видаляє наліт, в тому числі з зубів, розташованих далеко, – жувальні найважче обробляти звичайною щіткою;
  • дбає про здоров’я ясен;
  • видаляє з емалі пігментні плями.

Деякі моделі робляться із вбудованим таймером, який відстежує час чищення. Так, вдається досягти найкращих результатів. Користуватися електричними щітками особливо полюбляють діти.  Випускаються окремі моделі для найменших.

 

Коментар
Код блоку:
28/01/2023 Субота
28.01.2023