стрічка

Зарядити гаджети та зігрітися волиняни можуть у приміщеннях поліції

24 Листопада 2022, 15:25
Гарячий чай 769
Гарячий чай

В умовах відсутності світла усі поліцейські підрозділи Волині продовжують нести службу в посиленому варіанті, кожен з них забезпечений енергопостачанням завдяки генераторам і перебуває на цілодобовому зв’язку.

Про це по обіді 24 листопада повідомив начальник ГУНП у Волинській області Юрій Крошко

На вулицях міст, селищ, сіл та на автошляхах кількість нарядів у цю добу збільшили у два рази: усі вони негайно реагували на звернення і повідомлення від громадян.

За минулу добу кількість повідомлень про злочини і правопорушення не збільшилась, обстановка залишається спокійною та контрольованою.

«Наголошую, що кожен поліцейський підрозділ може стати в разі необхідності пунктом обігріву та зв’язку для мешканців, як і «пункт незламності»: у будь-який час доби туди можна прийти, зігрітись, підзарядити гаджети, отримати зв’язок», – зазначив Крошко.

Якщо ситуація з освітленням на території певних населених пунктів не покращуватиметься, там і далі в темну пору доби буде вдвічі збільшена кількість нарядів поліції – задля забезпечення публічної безпеки та порядку й реагування на звернення громадян в повному обсязі.

Коментар
Код блоку:
29/11/2022 Вівторок
29.11.2022