На Волині 23 листопада продовжуватимуть погодинно вимикати електроенергію
ЕК «Укренерго» запроваджено у Волинській області погодинні відключення електроенергії (ГПВ) 23 листопада.
Про це йдеться на фейсбук-сторінці ПрАТ «Волиньобленерго».
Ознайомитись із графіком можна на вебсайті «Волиньобленерго» за посиланням.
Графік погодинного відключення (ГПВ) хоч і є плановим, однак застосовується він у зв’язку із ненормальним режимом роботи енергосистеми України, тому вказані у ньому години можуть змінюватись.
Чому час ввімкнення та відключення по графіку не завжди збігається, читайте тут.
Увагу споживачів звертають на те, що навіть у дні застосування ГПВ залишається необхідність мінімізувати використання енерговитратних приладів з 07:00 до 23:00.
У «Волиньобленерго» прокоментували те, чому відключають одні й ті ж вулиці, райони та будинки.
Своєю чергою волинський бізнес просять максимально відмовитися від підсвічування вивісок, білбордів, рекламних екранів, сіті-лайтів, стел на фасадах магазинів і не вмикати кондиціонери.
Читайте також:Ситуація щодо російського вторгнення в Україну 23 листопада
Читайте також:
- Луцьк
Tolk у Дія.Бізнес.Луцьк: про енергетичну грамотність 2026
- Шацьк
У Шацькій громаді 27 січня вимикатимуть світло
- Район.IN.UA
Через наслідки обстрілів у кількох регіонах України запровадили аварійні відключення світла
- Район.IN.UA
Чернігівщина: сотні тисяч абонентів знеструмлені через удар по енергообʼєкту в Ніжині
- Район.IN.UA
Масована атака по енергетиці: у низці регіонів України діють аварійні та погодинні відключення