стрічка

Вигнати Росію з ООН і Радбезу: українці створили петицію, щоб покласти край найбільшому обману в історії міжнародної політики

23 Вересня 2022, 09:01
Геть Росію з ООН! 862
Геть Росію з ООН!

Україні випав історичний шанс покласти край найбільшому обману в історії міжнародної політики – незаконному перебуванню Російської Федерації у складі ООН, – наголошують творці петиції «Геть РФ з ООН».

Станом на ранок 23 вересня петиція зібрала вже понад 127 тисяч підписів зі 150 тисяч необхідних, – інформує Район.in.ua.

Вигнати Росію з ООН і Радбезу, Росію, яка своє право на вето зробила правом на вбивство – вимагають творці петиції, котрі наголошують, що за нинішнім статусом в ООН Росія не є ні частиною Ради Безпеки, ані членом ООН, адже не пройшла процедуру вступу в ООН, згідно зі статтею 4 Статуту ООН.

«Відповідно до статті 23 Статуту ООН, Росія не є постійним членом Ради Безпеки ООН! У нинішньому Статуті ООН сказано, що Радянський Союз ще існує, а Росія взагалі не згадується», – йдеться в тексті петиції.

Відтак підписанти просять Антоніу Гутерреша та ООН надати документи, які засвідчують підстави членства Російської Федерації в ООН. У разі відсутності таких документів – вимагають припинити фіктивне членство Російської Федерації в ООН.

«Двері ООН для Російської Федерації мають бути зачинені, тому що для вступу до ООН, Російська Федерація, відповідно до 4 статті Статуту ООН, повинна зупинити агресивну війну в Україні та повернутись до міжнародно визнаних кордонів. Тільки миролюбні держави можуть стати членами ООН», – наголошується у тексті петиції.

Підтримати петицію треба ТУТ

Коментар
Код блоку:
25/09/2022 Субота
24.09.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром