стрічка

На Волині шахраї поширюють фейковий розіграш від імені мережі «Копійочка»

20 Вересня 2022, 22:09
На Волині шахраї поширюють фейковий розіграш від імені мережі «Копійочка» ФАКТЧЕК 977
На Волині шахраї поширюють фейковий розіграш від імені мережі «Копійочка»

У волинському сегменті Facebook шахраї поширюють повідомлення буцімто про те, що торговельна мережа «Копійочка» дарує безкоштовні ваучери на покупки.

Фактчекери проєкту «Брехунець» перевірили цю інформацію і з'ясували, що це ФЕЙК!

ФЕЙК

«У нашу 6-ту річницю ми вирішили подарувати безкоштовний ваучер на покупки тому, хто поділився цією публікацією та прокоментував (ВІТАЄМО), до 22 вересня цього місяця. Всім удачі!»

СПРОСТУВАННЯ

Зазначимо, що допис із фейкової сторінки торгівельної мережі набрав більше ніж півсотні коментарів та чимало поширень у Facebook.

Фейковість розіграшу спростували на офіційній сторінці торгівельної мережі «Копійочка», де зазначили, що інформація, яку поширюють, неправдива, а назвою бренду скористалися шахраї.

«Друзі, ім’ям нашого бренду користуються шахраї! У «Копійочка» є лише ця офіційна сторінка! Просимо вас уважно перевіряти інформацію, щоб не потрапити до рук шахраїв. НЕ передавайте нікому власні дані та НЕ переходьте за невідомими посиланнями! Ми вже подали скаргу на сторінку, можете долучитися й також це зробити. А також пропонуємо писати у коментарях під їх дописом – «FAKE»  Дякуємо, будьте обачні!»

Додамо, що шахрайська сторінка дуже відрізняється від офіційної. Вона має більше тисячі підписників, створена нещодавно, а інформація, номер телефону, адреса сайту – відсутні.

ВИСНОВОК

Повідомлення про так званий розіграш від відомої торгівельної мережі «Копійочка» безкоштовних ваучерів на покупки – ФЕЙК! Сторінка бренду, яку вказали шахраї – несправжня, шахрайська. Обов’язково перевіряйте інформацію про різні розіграші перед тим, як взяти у них участь.

Читайте також: На Волині шахраї поширюють фейковий розіграш від імені мережі «АТБ»

Коментар
Код блоку:
25/09/2022 Субота
24.09.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром