стрічка

Якої марки металопрофіль підходить для паркану

12 Вересня 2022, 09:49
Металопрофіль Реклама 136
Металопрофіль

Металопрофіль – прекрасний вибір будівельного матеріалу для паркану. Окрім його міцності та довговічності, домовласники відзначають також і доступність виробу та легкість його монтажу. Це суттєво зменшує витрати на будівництво огорожі. Оскільки не обов’язково потрібно залучати до процесу професійних будівельників, можна впоратись самотужки.

Чому обирають профнастил?

Металопрофіль користується великим попитом в приватному будівництві, на це є безліч причин:

  • По-перше, вартість матеріалу у порівнянні з іншими пропозиціями на ринку значно нижча та не може не привернути увагу потенційного покупця.
  • По-друге, простота та привабливий зовнішній вигляд паркану з профнастилу додає йому переваг.
  • По-третє, термін експлуатації паркану буде визначатись в залежності від якості матеріалу, але це точно буде не менше 10 років.

Марки металопрофілю для паркану

Детальна класифікація гофрованих листів не тільки спростила задачу вибору для кінцевого споживача, а й дає можливість правильно придбати виріб у відповідності до його призначення.

Профнастил представлений виробниками трьома видами, зокрема, в цій класифікації є місце і для стінового профнастилу, тобто того підвиду матеріалу, який рекомендований для застосування у будівництві парканів та огорож.

Стіновий металопрофіль поділяється на декілька марок, що відрізняються між собою здебільшого висотою гофри. Компанія «Будстрой» пропонує всі види даного будівельного матеріалу, але звертає увагу покупців на важливість підбору товару за його технічними параметрами.

Стінові марки профнастилу – це ПС8, ПС10, ПС15,ПС20.

Яку марку обрати?

Зупинимось детальніше на кожному різновиді продукції:

  • ПС-8 – досить поширений вид, але більше підійдують листи з даним маркуванням для стінових робіт, оскільки для паркану в ньому не вистачає жорсткості листів, тому огорожа не зможе справлятися з сильними поривами вітру.
  • ПС-10 – листи, що мать гофру висотою в 10 мм, а цієї величини в поєднанні з достатньою товщиною металу буде досить для того, щоб побудувати паркан.
  • ПС-15 та ПС-20 – як стає зрозуміло з маркування, гофра листів має висоту в 15 мм та 20 мм відповідно та буде відрізнятись ще більшим показником жорсткості та міцності.

Саме ці дві марки найкращим чином підходять для будівництва паркану з бажаними технічними характеристиками.

Коли ви вже обрали марку, потрібно зосередитись і на конкретних технічних показниках товару, в даному випадку це:

  • Товщина сталі. Зазвичай виробники пропонують товар, що виготовлений зі сталі товщиною від 0,4 мм до 0,7 мм. Звісно, чим більший цей показник, тим витривалішим буде матеріал. Але це має вплив і на вартість виробу, тому потрібно знайти золоту середину між товщиною металу та вартістю продукції.
  • Цинковий захист. Чим більше цинку в захисному шарі металопрофілю, тим менша ймовірність, що ваш паркан поржавіє.
  • Полімерне покриття. Складова, що дозволяє удосконалити декоративний вигляд матеріалу та покращити його захист від зовнішніх факторів, наприклад, сонячних променів чи механічних впливів.

Коментар
Код блоку:
07/10/2022 П'ятниця
07.10.2022