стрічка

Як зібрати потужний ігровий комп'ютер дешево

11 Липня 2022, 10:21
Як зібрати потужний ігровий комп'ютер дешево РЕКЛАМА 1120
Як зібрати потужний ігровий комп'ютер дешево

Кожен любитель комп'ютерних ігор чудово знає: без правильно підібраного технічного забезпечення жодна програма просто не запуститься, а якщо запуститься – працюватиме некоректно, повільно. Зі слабким комп'ютером досягти успіху у віртуальних баталіях навряд чи вдасться, тому цілком логічно з'являється бажання купити ігровий системний блок недорого. Спробуємо разом розібратися, варто звернути увагу при виборі техніки і наскільки реально при цьому заощадити.

Які елементи є ключовими для ігрового ПК

Кожен комп'ютер складається із різних комплектуючих. Якщо у пристрої, який вже зібрано виробником, «начинка» обрана за користувача, то при самостійному складанні простору для реалізації власних бажань більше. Існує кілька елементів, які є найбільш значущими для ігрового комп'ютера. 

Перший – потужність процесора. Саме від цього  елемента багато в чому залежить швидкість роботи пристрою та його продуктивність. Не менше значення має кількість пам'яті. Якщо її занадто мало, то встановити гру зовсім не вийде або вона працюватиме занадто повільно.

Значною складовою є відеокарта. Багато геймерів навіть стверджують, що вона важливіша за процесор. Від того, наскільки швидко відбувається зміна кадрів на екрані, що забезпечується відеокартою, багато в чому залежить швидкість самої гри. Якщо геймер не зможе вчасно відреагувати на зміни, що відбулися, то він просто не здатний буде виграти.

Як можна заощадити при покупці ігрового ПК

Існує кілька рекомендацій, які допоможуть максимально заощадити при покупці комп'ютера:

  • сама по собі збірка комп'ютера вже дозволяє мінімізувати витрати, ви витратите на порядок менше, ніж якщо придбаєте готовий пристрій з такими ж показниками;
  • приділіть увагу підбору комплектуючих і постарайтеся заздалегідь дізнатися про переваги та недоліки конкретних моделей, адже часто можна виявити більш відповідну альтернативу за гідною ціною.

Не варто гнатися за брендами, особливо якщо бюджет обмежений. Іноді маловідомі компанії пропонують гарні рішення. Крім того, можна заощадити на менших деталях. Наприклад, придбати хорошу відеокарту, але вибрати материнську плату простіше.

Коментар
Код блоку:
13/08/2022 Субота
13.08.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром