стрічка

Закарпаття: узяли під варту організатора каналу, який переправляв за кордон чоловіків-ухилянтів

18 Червня 2022, 09:14
Закарпаття: під варту взяли організатора каналу, який переправляв за кордон чоловіків-ухилянтів 553
Закарпаття: під варту взяли організатора каналу, який переправляв за кордон чоловіків-ухилянтів

Директору товариства повідомили про підозру в організації незаконного переправлення кількох осіб через державний кордон України з корисливих мотивів. (ч. 3 ст. 332 КК України).

Про це інформує Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

«За даними слідства, підозрюваний налагодив канал нелегального переправлення за кордон чоловіків віком від 18 до 60 років, яким на час дії воєнного стану заборонено перетинати кордон. Підставою для їх виїзду мали стати довідки зі сфальсифікованими висновками військово-лікарської комісії про непридатність «ухилянтів» до проходження служби», – ідеться в повідомленні.

«Підшукавши одного клієнта, закарпатець надав йому вказівки щодо  отримання такого документа та отримав за це грошові кошти в розмірі 11 тис. доларів США та 18 500 гривень, після чого і був затриманий правоохоронцями», – зазначають у пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури.

До реалізації такої схеми протиправної діяльності чоловік залучив знайомих із-поміж працівників військових комісаріатів та лікарських установ Ужгорода та району. Їх особи наразі встановлюють.

Фігуранту вже обрали запобіжний захід – тримання під вартою із можливістю внесення майже 1 мільйона гривень застави.

Коментар
16/04/2024 Вівторок
16.04.2024
15.04.2024