стрічка

Міжнародні експерти допоможуть напрацювати алгоритм вирішення екологічних проблем Закарпаття

16 Червня 2022, 15:59
Фото ЗакОва 446
Фото ЗакОва

На Закарпатті з робочим візитом перебувають експерти, мета роботи яких – фіксувати злочини у сфері охорони довкілля.

Про це повідомив заступник голови ОВА Мирослав Білецький, –   – інформують на сайті Закарпатської ОВА.
За його словами в умовах воєнного стану екологічні питання стоять в одній площині з економічними та соціальними. Відтак, заподіяння шкоди довкіллю, атака підприємств, забруднення водойм шкідливими відходами, викиди продуктів горіння в атмосферу – це далеко неповний перелік жахливих наслідків, з якими стикаються сьогодні чимало українців і які ще довго будуть відгукуватися в майбутньому.

У Закарпатській ОВА відбулася нарада з представником UNEP, уповноваженим на представництво в Україні Атілою Урасом, радником з екологічних питань Офісу Координаторки ООН в Україні Михайлом Мальковим, заступницею голови Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування Оленою Криворучкіною, керівництвом Держекоінспекції в області та профільного департаменту ОДА.

«На території регіону активних бойових дій немає, однак наш край серед лідерів за кількістю прийнятих вимушено переміщених осіб. За офіційними підрахунками населення Закарпаття зросло щонайменше на 400 тисяч людей. Це колосальне навантаження на системи водовідведення, на комунальні служби, які займаються вивозом ТПВ», – повідомив заступник голови ОВА.

«Саме досвід провідних експертів допоможе нам напрацювати дієвий алгоритм, аби уникнути екологічної катастрофи безпосередньо у нашій області», – прокоментував Мирослав Білецький.

Коментар
22/04/2024 Неділя
21.04.2024