стрічка

Закарпатські спортсменки виступатимуть на міжнародному турнірі з гандболу «1 Janas Trophy»

16 Червня 2022, 12:15
Фото з відкритих джерел 419
Фото з відкритих джерел

Гандболістки ГК «Карпати» виступатимуть на міжнародному турнірі з гандболу «1 Janas Trophy», який відбудеться 17-19 червня в м. Нуоро (Італія).
Про це інформують на сторінці ГК «Карпати» у соціальній мережі Factbook.

Також повідомляється, що замість тренера команди, котрий два місяці тому вступив до лав ЗСУ, до Італії поїде ексгубернатор Закарпаття Олександр Ледида.

Сьогодні відбулося  завершальне  тренування дівчат  перед вильотом на міжнародний турнір з гандболу «Janas Trophy», який відбудеться 17-19 червня в м. Нуоро (Італія).  Команда виступатиме під керівництвом президента гандбольного  клубу «Карпати » Ледидою Олександром Олександровичем, так, як головний тренер клубу Петровський Борис Анатолійович на жаль не може полетіти з командою, тому що два місяці тому вступив до лав Збройних сил України і проходить службу в армії. До речі на сьогоднішньому тренуванні був присутній генеральний секретар федерації гандболу України Гладун Олександр Олександрович – йдеться у дописі

Відомо, що окрім закарпатських спортсменок учасниками змагань стане ірландська команда «Dublin International HC», національна збірна команда Мальти та господарки турніру – гандбольний клуб  «Città del Redentore Handball Club». 

Бажаємо дівчатам перемоги!

 

 

Коментар
22/04/2024 Неділя
21.04.2024