стрічка

Військові не відкидають ймовірного вторгнення Білорусі в Україну. ВІДЕО

13 Червня 2022, 15:09
Кордон з Білоруссю 14100
Кордон з Білоруссю

Білоруси знову продовжили військові навчання. Сім сотень військових рф досі знаходяться в білорусі.

Там триває переміщення військової техніки близько до кордонів Волині та Рівненщини. Про це інформує кореспондентка ICTV.

Білоруси знову продовжили військові навчання щонайменше до 18-го червня. Та наші армійці в повній боєготовності, кордон із сусідами непорушний. Ситуація на українському кордоні з Білоруссю останні декілька тижнів досить напружена, втім абсолютно контрольована. В цьому журналістів запевнили військові. Жителі прикордоння час від часу повідомляють про військову техніку, яка наближається до сіл, які на самісінькому кордоні, проте не панікують. 

Потенційно небезпечні ділянки спільного кордону продовжують укріплювати з боку України, а військові не припиняють тренуватися.

«Наші хлопці готові до будь-яких подій. Панікувати не треба, але маємо бути підготовлені до будь-якого сценарію», – зазанчив голова Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.

Наступу з боку Білорусі українські військові не відкидають. путін може дотиснути самопроголошеного президента Лукашенка спробувати прорватися через кордон та поки жодних провокацій не зафіксовано.

Коментар
22/02/2024 Четвер
22.02.2024